Vă rugăm să vă logaţi sau să vă înregistraţi.

Logați-vă cu numele de utilizator, parola și durata sesiunii de logare

Stiri:

La multi ani, multa sanatate si multa fericire va ureaza echipa E-Dragoste!!

Autor Subiect: Caut Prietena pt prietenie- relatie de lunga durata-casatorie  (Citit de 3798 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Aprilie 27, 2011, 21:41:59
  • puisor
  • Mesaje postate: 1
  • Apreciere: 0
Caut fata pentru o relatie de prietenie-relatie de lunga durata-casatorie.
Sunt un baiat respectos si cu bun simt , am 21 ani locuiesc in Dambovita , ID de Messenger - voinescumihai , Telefon 0725084856

Aprilie 27, 2011, 22:59:00
Răspuns #1
  • Global Moderator
  • Mesaje postate: 2067
  • Locaţia: Galati
  • Apreciere: 32
  • Gen: Bărbat
Na belea, ce am fost si ce am ajuns, prietene daca aici era site de matrimoniale si ar fi avut succes probabil cine l-a deschis era multimilionar si arhicunoscut in tara asta...........

Aici ne povestim problemele (daca sunt), daca nu, ne impartasim bucuriile, radem, facem misto........din astea.........eu nu vreau sa te gonesc de aici dar cred totusi ca trebuie sa cauti in alta parte ceea ce vrei.

"Fericirea ta ar insemna ca tristetea asta care o simt are un rost."

Aprilie 27, 2011, 23:01:56
Răspuns #2
  • Sfatuitor
  • Mesaje postate: 1947
  • Apreciere: 54
  • Gen: Femeie
Yaz, ia lasa omu' in pace, de unde stii ca poate nu-si gaseste ceva? Sau ti-e frica ca-ti fura tie fetele de pe forum de sub nas? :D

Poate are succes... nu stii de ce nunti o mai punem pe forum ;)
"Dumnezeu nu va da oamenii pe care ii vreti; El va da oamenii de care aveti NEVOIE... ca sa va ajute, sa va raneasca, sa va paraseasca, sa va iubeasca si sa va transforme in persoana care ati fost destinati sa fiti."

Aprilie 27, 2011, 23:44:39
Răspuns #3
  • Administrator
  • Mesaje postate: 818
  • Apreciere: 69
    • Dragoste si comunicare
A mai fost discutia asta, este o rubrica de "Cuplari" totusi aici, pana la urma you never know.. unii chiar isi gasesc perechea pe net, indiferent ca e site de matrimoniale sau altceva...altii nu-si gasesc in nicio forma...si tot asa...tot e bine ca are tupeu :)
Eu astept si numere de la barbati mai pe la 30  :)) cu bun simt, preferabil din bucuresti, si cu poza :))
If someone wants you in their life, they’ll make room for you.  You shouldn’t have to fight for a spot.
Blogul meu: http://dragoste-si-comunicare.com/

Aprilie 28, 2011, 10:27:13
Răspuns #4
  • Global Moderator
  • Mesaje postate: 2067
  • Apreciere: 32
  • Gen: Bărbat
Nu aruncati cu pietre, stiu ca au mai fost cazuri de astea si lumea a luat masuri, acuma daca incet incet ne facem site de matrimoniale, nu este nici o problema, multa dragoste, bafta si casa se piatra daca o sa fie cazul.:)

Divino, nu mi-e frica ca oricum nu are cum sa imi fure ceva ce nici macar nu imi apartine. :)

Cand se face prima cuplare pe acest forum, sa imi comunicati si mie...................

Numai bine.:)
"Fericirea ta ar insemna ca tristetea asta care o simt are un rost."

Aprilie 28, 2011, 14:10:14
Răspuns #5
  • Administrator
  • Mesaje postate: 818
  • Apreciere: 69
    • Dragoste si comunicare
Nu a aruncat nimeni cu pietre, doar ne luam nitel de tine :)) , oricum cuplari s-au facut deja pe aici, un cuplu l-am vazut chiar "pe viu" la intalnire :)
If someone wants you in their life, they’ll make room for you.  You shouldn’t have to fight for a spot.
Blogul meu: http://dragoste-si-comunicare.com/

Aprilie 28, 2011, 15:20:59
Răspuns #6
  • Global Moderator
  • Mesaje postate: 1739
  • Apreciere: 11
waw, sa vrei sa te insori la 21 de ani...e si asta o chestie  B-)
Nu exista scurtaturi catre locurile in care merita sa ajungi!

Aprilie 28, 2011, 19:59:05
Răspuns #7
  • Sfatuitor
Zau de uneori ma intreb daca nu stiu eu sa fac glume, oi fi prea subtila, de ma ia lumea in serios :D Ca doara n-a aruncat nimeni cu pietre ;) Stiu, stiu, si tu ai glumit  :*

Si zici nu are cum sa iti fure ceva ce nici macar nu iti apartine. Adica noi ale cui suntem? Nu ale voastre? Nu voi trebuie sa aveti grija de noi pe forum, sa ne spuneti cat de frumoase si minunate suntem? Nu voi trebuie sa ne protejati de intrusi curiosi, care vor sa ne fure? :D

P.S : eu vorbeam cu Yaz, dar am uitat sa-l mai citez.
"Dumnezeu nu va da oamenii pe care ii vreti; El va da oamenii de care aveti NEVOIE... ca sa va ajute, sa va raneasca, sa va paraseasca, sa va iubeasca si sa va transforme in persoana care ati fost destinati sa fiti."

Mai 25, 2011, 12:34:20
Răspuns #8
  • Sr. Member
  • Mesaje postate: 392
  • Apreciere: 8
Offff...*se baga accentul de tigan*

Daca ar fi LAIV v-as scuipa intre 3-7 ori, sa nu va deochi ce frumoase, minunate, extravante si nemaintalnite domnisoare care este.....Se stie!!!!

Ale cui sunteti va sa zica...

Si Divina te rog sa raportezi unde fusesi tu asta noapte ca nimeni dintre noi nu iti stia locatia la orele 22:34 cand am reperat o convorbire telefonica intre tine si o persoana de caz masculin al carui Ipiu' nu fu gasit in baza noastra de date.
Adica tu crezi ca ne jucam, sau ce?

Multumim pentru compasiune
Cu Stima, Varu' Jan
Patience is a virtue, but never pay full price for a late pizza!

Mai 25, 2011, 13:46:23
Răspuns #9
  • Sr. Member
Acum varianta proprie si personala:

Consider ca nu ai ce sa fii invatat pe acest forum Mihai, seamana cu condusul, daca nu practici nu prea stii.
Totusi nu cred ca ar trebui sa apelezi la fetite vesele...si eu am gandit acest lucru cand eram drac, insa am avut noroc si m-a trantit o fata de pamant si scapai de acesta idee. In schimb aveam si eu aceste intrebari, si mi s-a spus mie ca nu ai cum sa nu stii sa dai din fund, nu ai cum. Acum ca unii sunt mai talentati decat altii, nu este vina noastra (just kiddin'), este si vorba de preferinte, asa ca Mihai trebuie doar sa fii increzator in tine.
Plus ai o vrajeala in plus: Ai asteptat-o tocmai pe ea, de cand te gandesti la dansa, poate ai visat-o inainte sa o fi cunoscut, ca vrei sa iti fie mentorita.

Mai 25, 2011, 18:46:40
Răspuns #10
  • Sfatuitor
Offff...*se baga accentul de tigan*

Daca ar fi LAIV v-as scuipa intre 3-7 ori, sa nu va deochi ce frumoase, minunate, extravante si nemaintalnite domnisoare care este.....Se stie!!!!

Ale cui sunteti va sa zica...

Si Divina te rog sa raportezi unde fusesi tu asta noapte ca nimeni dintre noi nu iti stia locatia la orele 22:34 cand am reperat o convorbire telefonica intre tine si o persoana de caz masculin al carui Ipiu' nu fu gasit in baza noastra de date.
Adica tu crezi ca ne jucam, sau ce?

Multumim pentru compasiune
Cu Stima, Varu' Jan

=)) =)) =)) Fara comentarii =))

Mai 25, 2011, 18:48:10
Răspuns #11
  • Sfatuitor
Acum varianta proprie si personala:

Consider ca nu ai ce sa fii invatat pe acest forum Mihai, seamana cu condusul, daca nu practici nu prea stii.
Totusi nu cred ca ar trebui sa apelezi la fetite vesele...si eu am gandit acest lucru cand eram drac, insa am avut noroc si m-a trantit o fata de pamant si scapai de acesta idee. In schimb aveam si eu aceste intrebari, si mi s-a spus mie ca nu ai cum sa nu stii sa dai din fund, nu ai cum. Acum ca unii sunt mai talentati decat altii, nu este vina noastra (just kiddin'), este si vorba de preferinte, asa ca Mihai trebuie doar sa fii increzator in tine.
Plus ai o vrajeala in plus: Ai asteptat-o tocmai pe ea, de cand te gandesti la dansa, poate ai visat-o inainte sa o fi cunoscut, ca vrei sa iti fie mentorita.

Si-aici, vezi ca ai gresit topicul =)) Nu-i ala de cauta fetite pe forum si intreba cum sa dea din fund, acesta vrea o relatie serioasa si frumoasa :) Bine ca ai intervenit tu cu datul din fund :))

Mai 26, 2011, 08:36:53
Răspuns #12
  • Sr. Member
 >:D<

cum le stii tu pe toate Divina ;)

Imi cer scuze pt off-topic. Insa in euforia mea, imaginatia o luase razna  :o3

Mai 26, 2011, 19:44:00
Răspuns #13
  • Sfatuitor
Hmm... cum sa nu le stiu eu pe toate :D Ca doar cunosc forumul asta pe de rost, e rasfoit si pararasfoit de mine, va cunosc pe toti pe de rost :))
Si mai cunosc si regulile, adica stiu ca nu avem voie sa facem off-topicuri  :"> :p

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo